• AK Jelínek

Hledáme studenty na pozici PARALEGAL (právní asistent/ka)

Studuješ práva a rád/a bys získal/a praxi? Chceš se jednou stát dobrým advokátem/dobrou advokátkou nebo si jen na vlastní kůži vyzkoušet, co obnáší práce v advokacii?


Přidej se k nám, Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. Tě chce! Hledáme do svého týmu právní asistenty/asistentky!Co se u nás naučíš:

Pod dohledem zkušených kolegů budeš rozvíjet teoretické znalosti získané ve škole v praktické rovině. Jsme silná kancelář s třicetiletou tradicí a poskytujeme právní služby a poradenství ve všech odvětvích práva. Práce u nás je tedy různorodá a nudit se rozhodně nebudeš. Mezi naše klienty patří zbrojaři, automotive, přepravci, letiště, potravinové řetězce, stavební společnosti, významné obchody (e-shopy) s bílou technikou, strojní společnosti, veřejné instituce, obce a další. Děláme zajímavé trestní kauzy, standartní civil, závazky, rodinu, pracko, obchod včetně korporátu, správu, pomáháme realizovat nadnárodní kontrakty pro naše klienty, aj.


U nás budeš spolupracovat s advokáty na zajímavých případech z různých oblastí práva, sepisovat jednodušší podání, komunikovat se soudy, úřady a s klienty, sepisovat právní rešerše a analýzy, vyhledávat relevantní judikaturu, aj. a ke své práci vždy dostaneš zpětnou vazbu.


Nejsme žádná továrna na vymáhání pohledávek a nehledáme podržpapíry na doplňování zásob tužek (kávu si také umíme uvařit každý sám).


Požadujeme:

Abys byl/a studentem/studentkou právnické fakulty, aby na Tebe byl spoleh, měl/a jsi zájem o právo a chuť se zdokonalovat. Cokoliv navíc je výhodou, nicméně vše potřebné Tě rádi naučíme!


Nabízíme:

  • finanční ohodnocení - jedná se o placenou výpomoc;

  • benefity, jako například stravenky, možnost příspěvku na dojíždění;

  • pracovní dobu dle dohody s respektem ke Tvým studijním povinnostem;

  • něco navíc: dost vtipný a přátelský kolektiv, neomezený přísun kávy, drobné občerstvení v kanceláři a sladkosti v jednačkách;

  • perspektivu dlouhodobé spolupráce, která bude pokračovat i po ukončení studia.


K nezaplacení:

Pravidelně pořádáme též různé teambuildingové akce (kino, společné večeře), abychom měli možnost poznat se i jinak, než nad řešením kauz. Pracujeme v češtině, angličtině, němčině i jiných jazycích. Pokud však žádný cizí jazyk neovládáš, nevadí, uplatnění pro Tebe najdeme. Přivítáme mezi sebou studenty vyšších i nižších ročníků právnických fakult.


Zastav se! Čekáme právě na Tebe!


Nástup: dle dohody

Kontakt: zašli nám svůj životopis na kaplanova@advokatijelinek.cz a my se Ti ozveme a domluvíme si osobní schůzku. Klidně nám napiš i něco o sobě.

203 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
JELÍNEK & PARTNEŘI
ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Sídlo Pardubice:

Pardubice - Dražkovice 181

533 33  Pardubice

tel:              +420 466 310 691

mobil:         +420 724 794 986

e-mail:        advokati@advokatijelinek.cz

 

datová schránka: apkhs99

 

 

bankovní spojení: 281137002/0300

Pobočka Praha:

Truhlářská 1108/3

110 00  Praha 1

IČ: 28782917

DIČ: CZ28782917

Přesné souřadnice pro navigaci:

Pardubice: 49°59".645"N, 15°46".130"E

Praha: 50.0896242N, 14.4285942E

Pošlete nám rychlou zprávu!

© 2019 AK Jelínek & Partneři Veškerá práva vyhrazena!