PROFIL A HISTORIE SPOLEČNOSTI

 

VYTRVALOST | TRADICE | ODHODLÁNÍ = JIŽ 30 LET ZKUŠENOSTÍ

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. je silnou a stabilní advokátní kanceláří s 30letou tradicí budovanou jak v domácím Pardubickém regionu, tak i po celé České republice. Svým tradičním pojetím navázala na dlouholeté zkušenosti a úspěšnou profesní dráhu významného advokáta a partnera advokátní kanceláře JUDr. Pavla Jelínka, Ph.D. V inovacích, vzdělávání a rozvoji pokračuje přátelským a profesionálním spojením JUDr. Terezy Jelínkové a Mgr. Dany Libochowitzové, advokátů a partnerů kanceláře.

 

OCENĚNÍ

V roce 2020 zvítězila Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři v mezinárodním žebříčku Global 100 jako advokátní kancelář roku v oboru trestního práva pro Českou republiku. Mezinárodní ocenění kancelář získala i v roce 2019 – Mgr. Dana Libochowitzová, advokát a společník kanceláře, zvítězila jako Právník roku v kategorii Trestní právo pro oblast České republiky v soutěži Legal Awards 2019, kterou pořádá Lawyer Monthly.

 

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. dále v roce 2019 obhájila své vítězství v kategorii Regionální právnická firma roku v odborné soutěži Právnická firma roku 2019. Vedle tohoto vítězství byla oceněna jako velmi doporučovaná kancelář v kategorii Trestní právo a doporučovaná kancelář v kategoriích Logistika a dopravní stavby a Česká firma na mezinárodních trzích.

 

Kancelář tak navázala na úspěch z roku 2018, kdy rovněž zvítězila v kategorii Regionální právnická firma roku a dále se umístila v přední linii kategorie Trestní právo a v kategorii Veřejné zakázky.

 

TEAMSPIRIT

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. staví svůj úspěch na vzdělanosti a specializaci svých právníků a na proaktivním a osobním přístupu ke klientům. Je tvořena třemi kmenovými společníky, dále vedoucími advokáty specializovanými ve stěžejních právních oborech, spolupracujícími advokáty, advokátními koncipienty, paralegal a odborně kvalifikovaným administrativním personálem. Advokátní kancelář úzce spolupracuje s daňovými a ekonomickými poradci, notáři, překladateli, profesionálními soukromými detektivy a dalšími specialisty, kteří se vzhledem k četné a trvalé spolupráci stali nedílnou součástí advokátní kanceláře. Každý jednotlivý člen, jakož i celý tým advokátní kanceláře dbá na otevřený přístup vně i uvnitř kanceláře.

 

JAZYKOVÁ VYBAVENOST

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. poskytuje právní poradenství a služby svým klientům na nejvyšší odborné úrovni, a to v jazyce českém, anglickém, německém, francouzském a ruském.

 

DISKRÉTNOST A PARTNERSTVÍ

Samozřejmostí pro advokátní kancelář je naprostá diskrétnost, loajalita a pevné partnerství, nadstandardní ochrana informací a připravenost poskytnout právní služby klientovi i mimo obvyklou všední pracovní dobu. 

PŘEDNÁŠKOVÁ A PUBLIKAČNÍ ČINNOST

Odborníci advokátní kanceláře přednáší na specializovaná právní témata, a to jak pro klienty kanceláře, tak i pro širší veřejnost. Oblíbená přednášková témata právníků kanceláře jsou zejména z oblasti práva trestního, obchodního, pracovního a GDPR. Advokátní kancelář vychází svým klientům vstříc i v případě, kdy si téma zvolí sám klient. Členové advokátní kanceláře také pravidelně publikují na odborných právních platformách v tištěné i elektronické verzi.

 

ZAHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE

Advokátní kancelář má úzké pracovní kontakty s řadou velkých zahraničních právních firem, díky kterým čerpá mezinárodní zkušenosti a kontakty, což jí umožňuje podílet se na mezinárodních transakcích uskutečňovaných po celém světě a podporovat mezinárodní rozvoj svých klientů. Zajišťuje nejen přípravu obchodní strategie, ale také nastavení mechanismu pro splnění podmínek její realizace.

ak jelinek podpis_upraveno_edited.png
JELÍNEK & PARTNEŘI
ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Sídlo Pardubice:

Pardubice - Dražkovice 181

533 33  Pardubice

tel:              +420 466 310 691

mobil:         +420 724 794 986

e-mail:        advokati@advokatijelinek.cz

 

datová schránka: apkhs99

 

 

bankovní spojení: 281137002/0300

Pobočka Praha:

Truhlářská 1108/3

110 00  Praha 1

IČ: 28782917

DIČ: CZ28782917

Přesné souřadnice pro navigaci:

Pardubice: 49°59".645"N, 15°46".130"E

Praha: 50.0896242N, 14.4285942E

Pošlete nám rychlou zprávu!

© 2019 AK Jelínek & Partneři Veškerá práva vyhrazena! Vytvořil BorisSt. & MarVan