Advokátní koncipient/koncipientka

Do našeho týmu hledáme schopného advokátního koncipienta (koncipientku), který by posílil naše řady stabilní a tradiční advokátní kanceláře pardubického regionu.

Advokátní koncipient/koncipientka

Do našeho týmu hledáme schopného advokátního koncipienta (koncipientku), který by posílil naše řady stabilní a tradiční advokátní kanceláře pardubického regionu. Naše zaměření je generální, agenda pestrá a našimi klienty jsou jak velké korporátní společnosti, tak střední a menší podnikatelé, územní samosprávné celky a fyzické osoby napříč celou ČR.

 

Uvítáme kolegu, který bude mít pevnou vůli a energii se s námi sžít a nalézt si u nás takovou oblast práva, která je přiléhavá jeho schopnostem a mentálnímu založení. Víme, že žádný učený z nebe nespadl, a proto poskytujeme dostatečný čas pro orientaci v prostoru. Zadávání a kontrola práce probíhá napříč celou AK. Snažíme se, aby k advokátním zkouškám přistoupil díky získané praxi člověk vyzrálý, schopný poskytovat právní služby klientům kvalitně a samostatně. Máme zájem o trvalou spolupráci, a to i po složení advokátních zkoušek.

 

Pracujeme primárně v češtině, ale ad hoc i v angličtině, němčině i jiných jazycích. Stabilně se umisťujeme na předních příčkách firemního žebříčku pořádaného společností epravo.cz, a.s. pod názvem Právnická firma roku.

Pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro koncipienty s praxí.

 

Nástupní mzda:       dohodou (dle praxe)

 

Stabilní benefity:    stravenky, příspěvek na dojíždění, mobil, občerstvení v kanceláři, možnost home office, 3x sick days / rok, páteční zkrácená pracovní doba, mezi vánočními svátky zavřeno, vánoční odměny

 

Další benefity:          kvartální odměny dle dosažených výsledků, placená školení, výuka právnické AJ

 

Co požadujeme:      zodpovědnost a selský rozum

 

Životopisy zasílejte na hain@advokatijelinek.cz

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti