top of page
  • bohumilroub

Pozice: ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT

Do našeho týmu hledáme šikovného advokátního koncipienta (koncipientku), kteří by posílili naše řady stabilní a tradiční advokátní kanceláře pardubického regionu. Naše zaměření je generální, agenda pestrá a našimi klienty jsou jak velké korporátní společnosti, tak střední a menší podnikatelé, územní samosprávné celky a fyzické osoby napříč celou ČR.


Uvítáme kolegu s pozitivním přístupem k občanskému a obchodnímu právu (zejm. smluvní agenda), který bude chtít čerpat zkušenosti od zkušených advokátů a partnerů AK.

Snažíme se, aby k advokátním zkouškám přistoupil díky získané praxi člověk vyzrálý, schopný poskytovat právní služby klientům kvalitně a samostatně. Stejně tak máme zájem o trvalou spolupráci, a to i po složení advokátních zkoušek.


Stabilně se umísťujeme na předních příčkách firemního žebříčku pořádaného společností epravo.cz, a.s. pod názvem Právnická firma roku, a to v kategorii „trestní právo“, a několikrát jsme vyhráli post „regionální právnická firma roku“.

Nástupní mzda: dohodou (dle praxe), pravidelné zvyšování mzdy po celou dobu koncipientské praxe


Stabilní benefity: stravenky, příspěvek na dojíždění, možnost služebního auta, mobil, občerstvení v kanceláři, den v týdnu možnost home office, 3x sick days / rok, páteční zkrácená pracovní doba, mezi vánočními svátky zavřeno, vánoční odměny


Další benefity: kvartální odměny dle dosažených výsledků, placená školení, výuka právnické AJ


Co požadujeme: zodpovědnost a selský rozum


Místo výkonu práce: Pardubice


Datum nástupu: Dle dohody (ihned, anebo klidně až po prázdninách)

385 zobrazení0 komentářů
bottom of page