Vytrvalost | Tradice | Odhodlání

otevřít menu zavřít menu

Kontakty

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o.

Kancelář - sídlo:
Pardubice - Dražkovice 181, PSČ 53333
IČO: 28782917, DIČ: CZ28782917

Kancelář - pobočka:
Truhlářská 1108/3, Praha 1, PSČ 11000
Zobrazit kanceláře na mapě

tel./fax:  +420 466 310 691
sídlo gsm:  +420 724 794 986

Datová schránka: apkhs99
e-mail: advokati@advokatijelinek.cz
Napište nám: Kontaktní formulář

Bankovní spojení: 281137002/0300
Přesné souřadnice pro navigaci:
Pardubice: 49°59".645"N, 15°46".130"E
Praha: 50.0896242N, 14.4285942E

Seznam advokátů zde.

Kudy do naší advokátní kanceláře Pardubice - Dražkovice

Jestliže Vaše cesta povede od Pardubic, vydejte se po silnici č. 324 směrem na Chrudim. Komunikace je pojmenována  jako Chrudimská ulice. Naše kancelář se nachází v první obci hned za Pardubicemi – Dražkovicích. Pojedete téměř až na konec Dražkovic a cca 60 m před křižovatkou, kde zástavba končí, odbočíte vlevo. Najdete nás v předposledním domě vpravo.

Jestliže Vaše cesta povede od Chrudimi, vydejte se po silnici č. 37 směrem na Pardubice. Komunikace je pojmenována jako Pardubická. Na prvních semaforech mezi Chrudimí a Pardubicemi se vydejte doprava směrem na Dražkovice, následně pak na další křižovatce doleva. Naše kancelář se nachází v první slepé ulici napravo po vjezdu do Dražkovic. Najdete nás v předposledním domě vpravo.

Jestliže Vaše cesta povede od Prahy, využijte dálnici D11 směrem na Hradec Králové. Na 84km sjeďte z dálnice na rychlostní komunikaci R35 směr Pardubice a následně na kruhovém objezdu vyjeďte na první odbočce na komunikaci č. 37, po které pojedete cca 17km až za Pardubice, dokud Vás nenavede informativní dopravní značka do obce Dražkovice. Po vjezdu do obce Dražkovice pojedete téměř až na její konec a cca 60 m před křižovatkou, kde zástavba končí, odbočíte vlevo. Najdete nás v předposledním domě vpravo.

Kudy do naší advokátní kanceláře v Hradci Králové

Jestliže Vaše cesta povede od Prahy, využijte dálnici D11 směrem na Hradec Králové. Na 84km sjeďte z dálnice na rychlostní komunikaci R35 směr Pardubice a následně na kruhovém objezdu vyjeďte 3. výjezdem a jeďte po silnici I. třídy Rašínova třída do Hradce Králové. Jakmile přijedete do Hradce Králové odbočte na druhé světelné křižovatce vpravo a jeďte rovně po silnici I. třídy Sokolská, kde na druhé světlené křižovatce odbočte doleva do ulice Hradecká a jeďte po hlavní až na křižovatku u Krajského soudu, kde odbočte vlevo do ulice Mýtská, kterou projeďte až na konec na Velké náměstí. Naše kancelář se nalézá v historické budově radnice.

Jestliže Vaše cesta povede od Jičína, vydejte se po silnici č. 16 směrem na Hradec Králové. Jeďte po této komunikaci, nechte se vést informačním dopravním značením a na kruhovém objezdu u obce Úlibice vyjeďte 1. výjezdem a pokračujte po silnici č. 35, až do Hradce Králové, kde na hlavním kruhovém objezdu vyjeďte 2. výjezdem směr Olomouc a dostanete se na silnici I. třídy Antonína Dvořáka. Jeďte stále po hlavní směrem na Olomouc, a jakmile přejedete most přes Labe, na druhé světelné křižovatce odbočte vpravo (směr centrum) do ulice Buzulucká, kterou projeďte až na konec, kde odbočte vlevo do ulice Československé armády. Po zhruba 500m, na křižovatce u Krajského soudu odbočte vpravo do ulice Mýtská, kterou projeďte až na konec na Velké náměstí. Naše kancelář se nalézá v historické budově radnice.

Jestliže Vaše cesta povede od Pardubic, jeďte po rychlostní komunikaci R35 směrem na Hradec Králové. Po příjezdu do Hradce Králové odbočte na druhé světelné křižovatce vpravo a jeďte rovně po silnici I. třídy Sokolská, kde na druhé světlené křižovatce odbočte doleva do Hradecké ulice a jeďte po hlavní až na křižovatku u Krajského soudu, kde odbočte vlevo do ulice Mýtská, kterou projeďte až na konec na Velké náměstí. Naše kancelář se nalézá v historické budově radnice.

 

Domluvte si s námi schůzku.

Naše výhody

  • Tradice, stabilita, spolehlivost
  • Sídlo respektuje soukromí
  • Vysoká parkovací kapacita
  • Velké a stabilní zázemí
  • Konferenční videohovory

Kontaktujte nás

Advokátní kancelář
JELÍNEK & Partneři s.r.o.
Dražkovice 181,
533 33 Pardubice
tel./fax: +420 466 310 691
GSM: +420 724 794 986
advokati@advokatijelinek.cz

nahoru

© Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o.

Vytvořilo: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

Facebook YouTube
Google Plus E-mail
PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice