Vytrvalost | Tradice | Odhodlání

otevřít menu zavřít menu

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři - kancelář Hradec Králové

Kancelář - pobočka:
Velké náměstí 1, Hradec Králové, PSČ 50003

Přesné souřadnice pro navigaci:
50°12".559"N, 15°49".881"E

tel./fax:  +420 466 310 691
gsm:  +420 725 709 679

Datová schránka: apkhs99
e-mail: advokati@advokatijelinek.cz

Kudy do naší advokátní kanceláře v Hradci Králové

Jestliže Vaše cesta povede od Prahy, využijte dálnici D11 směrem na Hradec Králové. Na 84km sjeďte z dálnice na rychlostní komunikaci R35 směr Pardubice a následně na kruhovém objezdu vyjeďte 3. výjezdem a jeďte po silnici I. třídy Rašínova třída do Hradce Králové. Jakmile přijedete do Hradce Králové odbočte na druhé světelné křižovatce vpravo a jeďte rovně po silnici I. třídy Sokolská, kde na druhé světlené křižovatce odbočte doleva do ulice Hradecká a jeďte po hlavní až na křižovatku u Krajského soudu, kde odbočte vlevo do ulice Mýtská, kterou projeďte až na konec na Velké náměstí. Naše kancelář se nalézá v historické budově radnice.

Jestliže Vaše cesta povede od Jičína, vydejte se po silnici č. 16 směrem na Hradec Králové. Jeďte po této komunikaci, nechte se vést informačním dopravním značením a na kruhovém objezdu u obce Úlibice vyjeďte 1. výjezdem a pokračujte po silnici č. 35, až do Hradce Králové, kde na hlavním kruhovém objezdu vyjeďte 2. výjezdem směr Olomouc a dostanete se na silnici I. třídy Antonína Dvořáka. Jeďte stále po hlavní směrem na Olomouc, a jakmile přejedete most přes Labe, na druhé světelné křižovatce odbočte vpravo (směr centrum) do ulice Buzulucká, kterou projeďte až na konec, kde odbočte vlevo do ulice Československé armády. Po zhruba 500m, na křižovatce u Krajského soudu odbočte vpravo do ulice Mýtská, kterou projeďte až na konec na Velké náměstí. Naše kancelář se nalézá v historické budově radnice.

Jestliže Vaše cesta povede od Pardubic, jeďte po rychlostní komunikaci R35 směrem na Hradec Králové. Po příjezdu do Hradce Králové odbočte na druhé světelné křižovatce vpravo a jeďte rovně po silnici I. třídy Sokolská, kde na druhé světlené křižovatce odbočte doleva do Hradecké ulice a jeďte po hlavní až na křižovatku u Krajského soudu, kde odbočte vlevo do ulice Mýtská, kterou projeďte až na konec na Velké náměstí. Naše kancelář se nalézá v historické budově radnice.

Domluvte si s námi schůzku.

Naše výhody

  • Tradice, stabilita, spolehlivost
  • Sídlo respektuje soukromí
  • Vysoká parkovací kapacita
  • Velké a stabilní zázemí
  • Konferenční videohovory

Kontaktujte nás

Advokátní kancelář
JELÍNEK & Partneři s.r.o.
Dražkovice 181,
533 33 Pardubice
tel./fax: +420 466 310 691
GSM: +420 724 794 986
advokati@advokatijelinek.cz

nahoru

© Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o.

Vytvořilo: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

Facebook YouTube
Google Plus E-mail
PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice